وقتی صحبت از ازدواج می شود ، مرد ها سخت ترین وظیفه را بر دوش دارند؛ باید  پا پیش بگذارند از دختر مورد علاقه خود خواستگاری کنند .

به گزارش نظام آباد در این بین مردانی هستند که برای اینکه لحظه  خواستگاری را به یادماندنی تر و شیرین تر کنند دست به اقدامات عجیب

 و غریبی  می زنند تا بلکه دل محبوب خود را بدست بیاورند و جواب مثبت را از او بگیرند.

http://www.fun-group.info/pic/Line/line.gif

یک مرد آمریکایی از دختر مورد علاقه اش در کابین یک بوئینگ 751 در حالی که در فضا شناور بودند، خواستگاری کرد.این مرد جوان به عنوان هدیه تولد نامزد چند ساله اش، او را به یک سفر  با هواپیمایی که شرایط حاکم در فضا را شبیه سازی می کند  دعوت   و سپس هزاران متر بر فراز دریا  و در حالی که هر دو در فضای کابین شناور بودند ،از او خواستگاری کرد.

http://www.fun-group.info/pic/Line/line.gif

    خواستگاری در میان شعله های آتش :

راند به دنبال  رمانتیک ترین روش برای خواستگاری از دختر رویاهایش بود و به این فکر افتاد که در بین برنامه ی تلویزیونی مورد علاقه دوست دخترش ظاهر شود و از او تقاضای ازدواج کند. بنابراین با برنامه ی مورد علاقه ای همسرش تماس گرفت و در ازای پرداخت مقداری پول آنها حاضر شدند که برای چند دقیقه تصویر راند را در زمان پخش اگهی های بازرگانی به روی آنتن بفرستند.
 در 6 فوریه سال 2006 ملیسا در حال تماشای برنامه خود بود که ناگهان تصویر راند روی صفحه تلویزیون او ظاهر می شود و از او سوال معروف" با من ازدواج می کنی" را می پرسد و ملیسا هم که بسیار ذوق زده شده بود همانجا جواب مثبت را میدهد. اگر چه راند قادر به شنیدن آن نبود.

http://www.fun-group.info/pic/Line/line.gif

خواستگاری مجازی:

برنی پنگ 26 ساله اهل نیو جرسی حدود یک ماه برای  برنامه ریزی مجدد  بازی   تلاش کرد و موفق شد که طوری آن را برنامه ریزی کند که زمانی که تیمی لی ، دختر مورد علاقه اش آن را بازی می کند و امتیاز بالایی کسب می کند یک انگشتر نامزدی صورتی بر روی صفحه به همراه  سوال " با من ازدواج می کنی" پدیدار شود.
 شرکت سازنده این بازی زمانی که متوجه شد برنی بازی  آنها این چنین ماهرانه هک کرده نه تنها از وی شکایت نکرد بلکه حاضر شد بخشی از هزینه ی ازدواج او را متقبل شوند.

http://www.fun-group.info/pic/Line/line.gif

خواستگاری با چتر: