فال روزانه

 بهروز بقایی از خطر نجات پیدا کرد و از ccu به icu انتقال یافت

 

بهبود اوضاع جسمي، ديگر خطر سكته مغزي ��بهروز بقايي�� هنرمند صاحب نام عرصه تئاتر، سينما و تلويزيون كشورمان را تهديد نمي كند.

احمدي، منشي بخش بيمارستان جم با اعلام اين مطلب به خبرنگار تئاتر فارس گفت: خوشبختانه خطر كاملا رفع شده است و ديگر خطر سكته مغزي ��بهروز بقايي�� را تهديد نمي‌كند و ايشان با تلاش پزشكان به شرايط ثبات جسماني رسيده‌اند.

وي افزوذ: ��بهروز بقايي�� در حال حاضر در بخش IC general بيمارستان جم بستري هستند و با توجه به خطر لخته شدن خون در مغز ايشان رد شده است هم‌اكنون در شرايط خوبي به سر مي‌برند اما همچنان تواناني صحبت كردن را ندارند كه اين مشكل زودگذر است و با كمي استراحت برطرف خواهد شد.

اين مسئول خاطرنشان كرد: از روز گذشته دكتر عبدالرضا طبسي به عنوان پزشك معالج آقاي ��بهروز بقايي�� تلاش زيادي براي حفظ سلامتي ايشان به خرج دادند كه در حال حاضر وضعيت ايشان داراي ثبات است اما حداقل تا سه روز آينده بايد تحت مراقبت پزشكان در ICU باشند.

��بهروز بقايي�� هنرمند صاحب نام تئاتر، سينما و تلويزيون عصر روز گذشته به دليل عارضه مغزي در بيمارستان بستري شد.
 

 

 

نیکو خردمند بازیگر دوست داشتنی سینمای ایران در گذشت

نيكو خردمند كه 27 شهريور ماه در جشن خانه سينما مورد تجليل قرار گرفت، متولد 1311 در تهران است و فعاليت هنري‌اش را از سال 1337 با گويندگي در راديو آغاز كرده و از سال 1339نيز در دوبله مشغول بوده است. وي كار بازي در سينما را از سال 1369 با فيلم ��پرده آخر�� به كارگرداني ��واروژ كريم مسيحي�� آغاز كرد كه اولين نقش آفريني او در سينما سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش دوم زن در نهمين جشنواره فيلم فجر را برايش به ارمغان آورد. اين بازيگرهمچنين سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش دوم زن در دوازدهمين جشنواره فيلم فجر را براي فيلم ��بازيچه�� دريافت كرد و براي فيلم ��غزال�� نيز نامزد دريافت جايزه بهترين بازيگر نقش دوم زن در چهاردهمين جشنواره فيلم فجر شده است. نيكو خردمند پس از سالها كم‌كاري در بيست‌وچهارمين جشنواره فيلم فجر، با فيلم‌هاي �� پرونده هاوانا��،��كافه ستاره��و�� چند مي‌گيري گريه كني�� حضور داشت.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
__._,_.___