به گروه اینترنتی جذاب و پر از تفریحات جالب جرقه خوش آمدید. از آرشیو ما در پایین صفحه نیز دیدن کنید

Sunday, November 29, 2009

..*..*.. JaRaGhe ..*..*.. Sabte Name Osooli Dar Green Card USA ?!



 

چگونه ثبت نامی‌صحیح و مطمئن در قرعه کشی‌(لاتاری) گرین کارت آمریکا داشته باشیم؟

 

همه چیز درباره لاتاری ( قرعه کشی‌ گرین کارت آمریکا)

برنامه قرعه کشی گرين كارت که توسط کنگره ایالات متحده آمریکا مورد تصویب قرار گرفته است، به صورت سالیانه توسط وزارت خارجه آمریکا و تحت بند 203(c) قانون مهاجرت و تابعیت (INA) اجرا می گردد و برای مهاجرینی می باشد که "مهاجرین گونه گون" نامیده می شوند. این برنامه امکان اعطای سالیانه حداکثر 55,000 گرین کارت به اشخاص از کشورهایی با نرخ مهاجرت پایین به ایالات متحده را فراهم می کند.

به بیان دیگر،هر ساله 55000 نفر از طریق لاتاری (قرعه کشی) گرين كارت آمريكا موفق به اخذ اقامت دایم ایالات متحده آمریکا می شوند. دارندگان گرین کارت از تمامی امتیازات شهروندی  آمریکا  یعنی امتیار داشتن کار، اقامت، تحصیل و ... در آمریکا برخوردار خواهند بود.

 خوشبختانه کشور ما، ایران، از جمله کشورهاییست که امکان شرکت در این قرعه کشی‌ را دارا می باشند. هر ساله تعدادی از منتخبین لاتاری گرین کارت آمریکا را ایرانیان تشکیل می‌‌دهند. ساله گذشته تعداد این افراد ۲۷۷۳ نفر بود که نسبت به سال پیش از آن که ۱۶۸۹ نفر بود افزایش چشمگیری داشته است.

چرا دولت آمریکا هر ساله این قرعه کشی‌ را برگزار می‌کند؟

برخی از کشورهای دنیا (مانند ایران) دارای تعداد پایینتری مهاجر نسبت به گروههای قومی دیگر در آمریکا هستند. جهت بالا بردن تنوع فرهنگی جامعه آمریکا و برای اینکه تعداد مهاجرین این کشورها به تعداد مساوی با سایر اقوام مقیم آمریکا برسد دولت آمریکا از طریق قرعه کشی تعداد مشخصی گرین کارت (اقامت دائم) را به متولدین این کشورها اهدا می کند.

شرایط شرکت در قرعه کشی‌ گرین کارت آمریکا: آیا حائز شرایط هستیم؟

برنامه قرعه کشی امکان دریافت گرين كارت آمريكا را برای اشخاصی فراهم می کند که واجد شرایط ساده و در عین حال صریح و مشخصی باشند. منتخبان بر اساس یک قرعه کشی توسط کامپیوتر و از میان متقاضیانی که فرم ثبت نام را به درستی‌ تکمیل و در زمان مقرر ارسال کرده اند انتخاب می شوند. هر شخصی که مایل باشد می تواند از طریق ارسال یک تقاضانامه در این قرعه کشی شرکت نماید. در صورتیکه شخص در این قرعه کشی برنده شود ویزای مهاجرت جهت او , همسر و فرزندان زیر 21 سال او صادر خواهد شد.

مدت ثبت نام در این قرعه کشی تا روز 26 نوامبر 2009 (6 آذر ماه) می باشد.

شرایطی آسان اما پروسه‌ای مستلزم دقت عمل بالا!

وزارت خارجه آمریکا از سال 2005 به منظور افزایش کارآمدی و امنیت پروسه قرعه کشی و اعطای گرين کارت، سیستم ثبت نام الکترونیکی را اجرا نمود. وزارت خارجه برای شناسایی کسانی که برای مهاجرت غیرقانونی تقلب نموده و یا چندین بار ثبت نام می کنند، از تکنولوژی خاص و سایر ابزار و وسایل استفاده می کند.

اولین و مهمترین شرط شرکت در قرعه کشی: انجام صحیح مراحل ثبت نام

متاسفانه هر ساله عده زیادی از متقاضیان‌ به علت ثبت نام غلط و عدم انجام صحیح مراحل ثبت نام از لیست لاتاری خارج میشوند.

اگرچه شرکت در این قرعه کشی‌ از طرف دولت آمریکا برای همگان رایگان است، اما برخی‌ شرکت‌ها برای انجام مراحل ثبت نام مبالغی را از متقاضیان دریافت کرده و فرم درخواست شرکت در قرعه کشی‌ را برای آنها تکمیل و ارسال میکنند. در طی سالهای اخیر تعداد این شرکت‌ها بسیار زیاد شده و متاسفانه به دلیل عدم نظارت بر فعالیت اینگونه شرکتها، کلاهبرداریهای زیادی در این زمینه صورت می گیرد.

شرکت خدمات لاتاری گرین کارت آمریکا با ۴ سال سابقه در این زمینه و دفاتر وکالت مهاجرت معتبر در سوئد و آمریکا، توانسته خدمات شایانی را به مشتریان خود ارائه دهد. در سال گذشته از میان متقاضیانی که از طریق این شرکت فرم درخواست خود را برای شرکت در قرعه کشی‌ گرین کارت آمریکا تکمیل نموده اند، ۴۷ برنده خوش شانس موفق به دریافت گرین کارت شدند.

لازم به ذکر است که شرکت خدمات لاتاری گرین کارت آمریکا هیچگونه دفتری در ایران ندارد.

 

          

چرا وکالت خود را جهت شرکت در لاتاری به شرکت خدمات لاتاری گرین کارت آمریکا بسپاریم؟

دولت آمریکا هیچ گونه هزینه‌ای جهت شرکت در لاتاری اخذ نمی نماید و هزینه ی دریافتی برای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا جهت خدماتی است که شرکت ما ارائه می دهد
برخی از این خدمات به شرح زیر می باشند:
۱.از طرف دولت آمریکا ۱۸ شرط الزامی برای عکسهای ارسالی ذکر شده که در صورت بر آورده نشدن حتی یکی از این شروط تقاضانامه فرد باطل می گردد.کارشناسان ما عکسها را کاملا بررسی کرده و به فرمت استاندارد در می آورند و در صورت وجود هرگونه مشکل غیر قابل رفع شخص متقاضی را از آن مطلع نموده تا نسبت به اصلاح آن اقدام به عمل آورد.

۲. به دلیل مشکلات موجود در پست ایران نامه‌های ارسالی از طرف وزارت امور خارجه امریکا به دست صاحبان آنها نمی رسد و از آنجا که در صورت برنده شدن دولت امریکا تنها از طریق نامه شخص برنده را مطلع می نماید این افراد عملا از برنده شدن خود مطلع نمی گردند و فرصت اخذ گرین کارت را از دست می دهند.ما در هنگام ثبت نام متقاضیان آدرس خود را در ایالات متحده آمریکا در فرم ثبت نامی وارد می کنیم تا در صورت برنده شدن نامه قبولی ابتدا برای ما ارسال گردد و ما از طریق تماس تلفنی و ایمیل و نامه آنها را در جریان قرار می دهیم.

۳. به دلیل اوریجینال نبودن بخش اعظمی از نسخه‌های ویندوز موجود در ایران در صورتی که فرد متقاضی با استفاده از یکی از این نسخه‌ها اقدام به تکمیل فرم ثبت نام در سایت وزارت امور خارجه آمریکا نماید به دلیل نقض قانون کپی رایت تقاضانامه‌اش باطل می گردد.متقاضیانی که از طریق شرکت ما اقدام نمایند با چنین مشکلی مواجه نخواهند شد.

۴.قطع ارتباط اینترنتی متقاضی قبل از دریافت رسید ثبت نام و انجام مجدد ثبت نام از طرف او منجر به متقلب شناخته شدنش به دلیل ثبت نام بیش از یک بار می گردد.از آنجا که ثبت نام متقاضیان از طرف شرکت ما در خاک آمریکا صورت می پذیرد احتمال قطع ارتباط وجود ندارد.

۵.برخی متقاضیان به دلیل عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی در تکمیل فرمهای لاتاری گرین کارت دچار اشتباه می شوند و به همین دلیل فرصت شرکت در لاتاری را از دست می دهند.فرمهای ثبت نام در سایت ما به زبان فارسی است و متقاضیان نیازی به دانستن زبان انگلیسی ندارند.

۶. ما متقاضیان را در طول مراحل تکمیل روند ثبت نام تنها نمی گذاریم و مشاورین ما از طریق تماس تلفنی با آنها به رفع مشکلات و ابهامات آنها می پردازند.

۷. �

 امسال نیز این شرکت آماده ارائه خدمات به ایرانیان عزیز برای شرکت در قرعه کشی‌ گرین کارت آمریکا در سال ۲۰۰۹ (DV 2011) می‌باشد.مهلت ثبت نام در این قرعه کشی تا روز 26 نوامبر 2009  (6 آذر) می باشد.

مژده به اشخاصی که سالهای گذشته از طریق این شرکت در لاتاری شرکت کرده‌اند!!!

شرکت خدمات لاتاری گرین کارت آمریکا به پاس اعتماد موکلین گرامی‌ که سالهای گذشته از طریق این شرکت اقدام به تکمیل فرم قرعه کشی‌ گرین کارت آمریکا نموده اند ، امسال تخفیف ۲۰% را برای این عزیزان در نظر گرفته است.

آدرس سایت شرکت خدمات لاتاری گرین کارت آمریکا
www.us-gc.us

 

 

                                                                     



__._,_.___


Jaraaghe Group 

****************************************

BARAYE OZVIAT DAR GROUP BIA IN ADDRESS :
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
BAD PAINE SAFHE DOKMEYE JOIN RO BEZAN

****************************************
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
-------------------------------------------
more info : www.jaraghe.ir/join




Your email settings: Individual Email|Traditional
Change settings via the Web (Yahoo! ID required)
Change settings via email: Switch delivery to Daily Digest | Switch to Fully Featured
Visit Your Group | Yahoo! Groups Terms of Use | Unsubscribe

__,_._,___

No comments:

Blog Archive