به گروه اینترنتی جذاب و پر از تفریحات جالب جرقه خوش آمدید. از آرشیو ما در پایین صفحه نیز دیدن کنید

Sunday, November 22, 2009

..*..*.. JaRaGhe ..*..*.. ~> Majale Khanomha ( N.04 )  

   

 

 

 

 

سرویس رایگان وبلاگ

 

 

 
 

مدل مو برای مهمانی و جشن

●●●●●●●● ادامه مطلب ●●●●●●●●

مدل لباس شب و مهمانی

●●●●●●●● ادامه مطلب ●●●●●●●●

 

۶ ایده اشتباه در ازدواج

۱- ازدواج به دلیل دوری از خانواده و پدر و مادر:

وقتی وضعیت در خانه‌ی پدری، شوم و اندوه‌بار باشد، ازدواج یک راه گریز محسوب می‌شود.

تعجبی ندارد که خیلی‌ها این راه گریز را انتخاب می‌کنند؛ اما به‌طور معمول، این مسیری است که شما را از چاله درآورده و به چاه می‌اندازد.

 

یکی دو سال دیگر در خانه‌ی پدر و مادر ماندن، بهتر از آن است که با نخستین پیشنهاد ازدواج، تن به تاهل دهید، چون آن‌وقت ممکن است شریک زندگی‌تان تا آخر عمر سبب رنجش و آزار شما گردد.

ادامه مطلب

دلایل فرار آقایون از ازدواج

 

 

چرا برخی از آقایون ترجیح می دهند که ازدواج نکنند و مجرد باقی بمانند؟ تحقیقات حاکی از این مطلب هستند که ۳۵% از مردانی که در سن ازدواج قرار دارند تمایلی به ازدواج ندارند. گفته می شود که این افراد بین ۲۵-۳۰ ساله هیچ گونه علاقه ای حتی به صحبت کردن در مورد مبحث ازدواج هم ندارند. یکی از دلایل عمده این مسئله آن است برخی از این افراد در خانواده های کم توان مالی به دنیا آمده اند و در محدودیت و به دور از مهر و عطوفت رشد کرده اند و لذا اساساً نسبت به همسر، فرزند، و زندگی مشترک دلسرد هستند و حس خوبی ندارند. این افراد به دلیل سختی ها و مرارت هایی که در کودکی خود متحمل شده اند، دارای اعتماد به نفس پایینی هستند، بر این باورند که توانایی خوشبخت کردن نفر دومی را ندارند، و نمی خواهند زیر بار مسئولیت زندگی بروند. باید توجه داشت زمانیکه زن و مرد یکدیگر را دوست داشته باشند و برای هم ارزش قائل باشند، ازدواج خود را به منزله یک اشتراک قابل تحسین جلوه می دهد و زوجین را از مزایای بیشماری بهرمند می نماید.

 

ادامه مطلب

هفت راز زوج های موفق و خوشبخت

۱٫ خواسته ها و انتظارات خود را به صراحت می گویند
زوج های موفق قبل از ازدواج، توقعاتی که از یکدیگر دارند مطرح می کنند، اگر توافق اساسی با هم ندارند (برای مثال مرد فرزند می خواهد ولی خانم مخالف است)، می توانند به شروع و یا خاتمه ازدواج به طور جدی فکر کنند. بعد از ازدواج، زوج های موفق به طور منظم در مورد توقعات و انتظاراتشان با هم صحبت می کنند و اگر اختلافی پیش آمد، آن را به زمان دیگری موکول می کنند تا همدیگر را درک کنند و به توافق برسند.
 

ادامه مطلب

دوست داشتن چه نشانه هایی دارد؟

بعضی‌ها معتقدند انسان بدون عشق نمی‌تواند به زندگی ادامه دهد و دائما احساس می‌کند یک چیز کم دارد. نقطه ‌عطف عشق در جامعه ما ازدواج است. روز به روز از تعداد ازدواج‌های اجباری کاسته شده و دختر و پسر، ‌خودشان تصمیم به ازدواج با هم می‌گیرند. در چنین شرایطی وجود عشق و محبت بین طرفین، یکی از ‌عوامل مهم و تعیین‌کننده در این تصمیم است. پس می‌توان به این نتیجه رسید که تقریبا تمام ازدواج‌های امروزی ‌با عشق آغاز می‌شود. اما مهم، سرنوشت این عشق است که به کجا کشیده خواهد شد و ‌چه بلایی سر آن می‌آید و در زندگی زناشویی بعد از ازدواج چه نشانه‌هایی از آن باقی می‌ماند.‌

‌برای آن که بتوانیم به کسی محبت کنیم ابتدا باید دیدگاه طرف مقابل را درباره محبت کردن بدانیم، این کار ‌را باید قبل از ازدواج انجام دهیم تا ببینیم آیا کسی را که می‌خواهیم به عنوان همسر انتخاب کنیم با روحیات ما ‌همخوانی دارد یا خیر؟‌

ادامه مطلب

مدل شیک و بی نظیر لباس عروس 

ادامه مطلب

نکات مربوط به نگهداری کراوات

کراوات کم عمر ترین البسه در کمد یک مرد است و به همین دلیل باید خیلی خوب از آنها مراقبت کرد. با نگهداری مناسب، کراوات برای همیشه عمر خواهد کرد.

نکات کلی

بهترین راه نگهداری از کراوات این است که به اندازه کافی کراوات داشته باشیم تا زود از بین نروند. در واقع برای هر کت و شلوار سه یا چهار کراوات لازم است. پیش از پوشیدن دوباره یک کراوات دو یا سه روز به آن فرصت دهید تا چروک هایش از بین بروند.

ادامه مطلب

۱۰روش نگه داری از کفش

جای تعجب ندارد که با نگه داری نامناسب و استفاده مداوم و روزانه از کفش عمر کفش به بیش از یک یا ?فصل نرسد. به گزارش �MSN� با رعایت چند نکته می توان به مدت بسیار بیشتری از کفش استفاده کرد.

۱ � راه رفتن زیاد می تواند مدت کارایی کفش را از بین ببرد؛ بنابراین از کفاش بخواهید لایه نازکی از کائوچو به تخت کفش بچسباند تا از جذب آب و لیزخوردن جلوگیری و به مدت کارایی آن اضافه شود. با این کار می توان طول عمر کفش را به حدود ? تا ?سال افزایش داد!

ادامه مطلب

آیا همه انسانها باید ازدواج کنند؟

ازدواج برای خیلی از ما بخشی عادی از زندگی است. ما بزرگ می شویم، دیپلممان را می گیریم، یا کار پیدا میکنیم یا وارد دانشگاه می شویم و بعد یک روز آن کسی که می خواهیم را برای زندگیمان پیدا می کنیم. اما این روزها افراد خیلی دیرتر ازدواج می کنند و قبل ازاینکه �بله� را سر سفره عقد بگویند مکث طولانی تری دارند.

ادامه مطلب

‌

نکاتی مهم در رابطه با قرارهای ملاقات


 

نکاتی مهم در رابطه با قرارهای ملاقات

من فکر می کنم این بـار چـندین نکته حساس و ضروری را در مـورد قرارهای ملاقات پیدا کردم و آنها را با کمال میل در اخـتـیار کسـانــی که دست یاری به سمت ما دراز کرده اند قـرار مـی دهم. اگر شما به تازگی قصد دارید به دنیای قرار های ملاقات وارد شوید و می خـواهـیـد در زنــدگی خود با
هـمسر آینده تان آشـنا شوید همیشه باید بر روی نکات و اطـلاعـاتی کـه در مـورد شیــوه هــای قرار ملاقات هستند مـروری داشـتـه بـاشید، تا تشخیص دهید که چه کارهایی باید انجام دهید. هیچ کدام از ما نمی توانیم ادعا کنیم که متــخصص قرار ملاقات هستیم و یک فرمول جادویی بلدیم و مــی توانیم آنرا برای افراد دیگر تجویز کنیم. یکی از نکات مـهـمی کـه هـمیــشه در مورد دنیای قرار و ملاقات باید به خـاطر بسپارید این است که قیافه اصلا مهم نیست. حتی افـراد خوش سیما نیز زمانی که نوبت به دوست داشتن و عاشقی میـرسد بــا مشکل مواجه می شوند. برای اثبات این گفته ها می توانید به آمار و ارقامی که در تاریخ به ثبت رسیده نگاهی بیندازید.

ادامه مطلب

مدل ناخون شیک و امروزی برای خانم های جوان 

ادامه مطلب

مدل سندل های شیک زنانه ۲۰۰۹

 

 ادامه مطلب

مرده ای که زخمی ها را از مرگ نجات داد!

من از خردسالی با کوه آشنا بودم، چرا که از شش ـ هفت سالگی همراه پدرم کوهنوردی می کردم. پدرم یک کوهنورد نیمه حرفه ای بود، می گویم نیمه حرفه ای به این دلیل که موقعیت شغلی اش (محیط بان مناطق وسیع نزدیک منزلمان بود) به او این مجال را نمی داد که اگر هم بخواهد، بتواند برای صعود به قله ها و کوههای ایالتهای دیگر برود، ضمن اینکه او کوهنوردی را فقط یک ورزش می دانست. من اما، همیشه احساس می کردم که کوههای بلند آمریکا صدایم می کنند!

 ادامه مطلب

مدل ارایش صورت ۲۰۰۹

 ادامه مطلب

 

 

 

سایتی مناسب برای بانوان ایرانی

WWW.KHANOMHA.COM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Contact Owner | Contact Moderator | Contact Moderator 2 | Join Now | Help Join | Designer | Group Email

 __._,_.___


Jaraaghe Group 

****************************************

BARAYE OZVIAT DAR GROUP BIA IN ADDRESS :
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
BAD PAINE SAFHE DOKMEYE JOIN RO BEZAN

****************************************
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
http://groups.yahoo.com/group/Jaraaghe/join
-------------------------------------------
more info : www.jaraghe.ir/join
Your email settings: Individual Email|Traditional
Change settings via the Web (Yahoo! ID required)
Change settings via email: Switch delivery to Daily Digest | Switch to Fully Featured
Visit Your Group | Yahoo! Groups Terms of Use | Unsubscribe

__,_._,___

No comments:

Blog Archive